• Adó 2 %

• Tisztelt Szülők és Iskolabarátok! Az idei 2023-as évben az előzőekhez hasonlóan ismét lehetőségük nyílik arra, hogy adójuk egy részéről saját belátásuk szerint döntsenek. A Farkasdi Alapiskola mellett működő Szülői Munkaközösség idén is jogosult a 2% fogadására. A nonprofit szervezetnek két bevételi forrása van: a tagdíjak és az adó 2 százalékából befolyt összeg. A befolyt összeg az iskola fejlesztésére van felhasználva, valamint az oktató-nevelő munkához szükséges segédeszközök bebiztosítására és iskolai akciók megvalósítására. Az ilyen jellegű támogató tevékenységhez az anyagi forrást a szülők, iskolabarátok nyújtják a szövetség segítségével, melyért nagy köszönet minden támogatónak. Kérjük Önöket, ne hagyják kihasználatlanul ezt a lehetőséget, s adójuk 2%-ának felajánlásával segítsék továbbra is munkánkat! A nyomtatványt hazaküldjük a tanulókkal, de személyesen is átvehető az iskola igazgatóságán.

A nyilatkozathoz (Vyhlásenie) mellékelni kell a befizetett adóról szóló igazolást is, amelyet a munkaadónak kell kiállítani. KÖSZÖNJÜK!