• Pitagorasz - sikeres megoldók

• A Pitagorasz matematika verseny járási fordulóján sikeresek megoldók lettek:

Gregor Gergely

Szőcs Olivér

Szuri Mátyás a 3. osztályból.

Jancsó Dávid a 4. osztályból.

Molnár Zsombor

Molnár Szilárd az 5. osztályból.

Szívből gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

• Tesztelés 9-2022 eredményei

• A 2021/22-es tanévben az alapiskolák 9. osztályos tanulóinak országos szintű tesztelésére 2022. április 6-án és 7-én került sor. A 24 kilencedikes osztályos tanulónk matematikából, magyar nyelv és irodalomból, szlovák nyelv és szlovák irodalomból írt tudásfelmérő tesztet. Az országos tesztelés célja, hogy felmérje az alapiskolák végzőseinek tudásszintjét. A felmérést az Oktatásügyi Szabványosított Mérések Nemzeti Intézete (NÚCEM) készítette elő.

Tanulóink nagyon szép eredményeket értek el. Matematikából az országos átlagnak megfelelő eredmények születtek. Szlovák nyelv és szlovák irodalomból 69,7%-ot értek el, ami 10,2%-kal az országos átlag felett van. 5 tanuló ért el 90 és 100% közötti eredményt. Magyar nyelv és irodalomból 79,6%-ot értek el, ami 8,9%-kal az országos átlag felett van. 12 tanuló teljesített 90 és 100% között.

A 9. osztályos tanulóinknak gratulálunk az egyéni és ezáltal az iskola szép eredményeihez! A felkészítő pedagógusoknak köszönjük a munkát!

• Igazgatói szabad

• 2022. május 18-án iskolánk 6-9. évfolyamának tanulói szervezési okok miatt igazgatói szabadot kapnak.