• Tanévkezdés

• Kedves Szülők és Tanulók!

Szeretettel várjuk tanulóinkat 2022. szeptember 5-én /hétfőn/, 9.00 órai kezdettel a 2022/2023-as tanév ünnepélyes megnyitójára, az iskolánk főépülete melletti térre. Rossz idő esetén a tanévnyitó bent lesz az alsó tagozat folyosóján.

Ezen a napon:

- Tanulóink osztályfőnökeik kíséretében felsorakoznak a főépület mellett.

- A tanévnyitó napján ajánlatos ünneplő ruhában megjelenni.

- A megnyitó után az eslős tanulók szüleik és osztályfőnökük kíséretében bemennek az osztályterembe. A többi tanuló (2-9. évfolyam) csak az osztályfőnök kíséretében megy az osztálytermekbe.

- Ezen a napon az iskolai klub és az iskolakonyha nem működik.

Szeptember 6-tól (kedd) az iskolai klub a megszokott időbeosztásban, 16:30-ig működik. Az iskolakonyha is üzemelni fog már.

- Alsó tagozatos tanulóink kedden a 4. órával, felső tagozatos tanulóink pedig az 5. órával végeznek, az osztályfőnökkel lesznek.

- Szerdától órarend szerint folytatódik a tanítás. Kérjük a tanulókat, hogy váltócipőt hozzanak magukkal.

Mindenkinek sikerekben gazdag új tanévet kívánunk!